Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 292
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2456543
10268
401
Török Endre (1926-1980): Ómassa (Bükk). Színes linó, papír, jelzett, 35×24 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben. 2294163
10269
401
2465581
10270
401
24000
Ujváry Lajos (1925-2006): Háztetők. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 36,5x34 cm
2447932
10271
401
2465575
10272
401
Ujváry Lajos (1925-2006): Rajzóra. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 19x21 cm 2464744
10273
401
22000
Varga Erik "Riki" (1962-): Jelenlét 3 (női portré). Akril, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Éleinél kissé sérült fa keretben. 70x50 cm
2462373
10274
401
Varga Gyula (1935-2002): József Attila. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19×10,5 cm
2462391
10275
401
Varga Gyula (1935-2002): Álom (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 21,5×20 cm
2462404
10276
401
Varga Gyula (1935-2002), 2 db mű egy keretben: Bálnavadász. Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül. 19,5x13,5 cm + Ex libris Nádas Iván. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 8,5×6 cm
2465661
10277
401
Varga Imre, A. (1953-): Női akt tükörrel. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 50×35 cm 2433122
10278
401
Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Debrecen Ideiglenes Nemzetgyűlés 1944 december 21. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x29 cm
2461860
10279
401
Várkonyi János (1947-): Firenze, 1983. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 60×70 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF