Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 292

Török Endre (1926-1980): Ómassa (Bükk). Színes linó, papír, jelzett, 35×24 cm, sérült, kopott, üvegezett keretben.
10268.

Rufpreis:
1 600 HUF

10269.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ujváry Lajos (1925-2006): Háztetők. Tus, toll, papír, jelzett. Papírra kasírozva. 36,5x34 cm
10270.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10271.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Rajzóra. Akvarell, ceruza, papír, jelzett. 19x21 cm
10272.

Rufpreis:
5 000 HUF

Varga Erik "Riki" (1962-): Jelenlét 3 (női portré). Akril, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Éleinél kissé sérült fa keretben. 70x50 cm
10273.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Varga Gyula (1935-2002): József Attila. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 19×10,5 cm
10274.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga Gyula (1935-2002): Álom (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 21,5×20 cm
10275.

Rufpreis:
8 000 HUF

Varga Gyula (1935-2002), 2 db mű egy keretben: Bálnavadász. Tus, akvarell, papír, jelzés nélkül. 19,5x13,5 cm + Ex libris Nádas Iván. Rézkarc, papír, jelzett, autográf ajánlási sorokkal. Üvegezett fa keretben. 8,5×6 cm
10276.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Imre, A. (1953-): Női akt tükörrel. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 50×35 cm
10277.

Rufpreis:
3 000 HUF
23

Varga Nándor Lajos (1895 - 1978): Debrecen Ideiglenes Nemzetgyűlés 1944 december 21. Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 19x29 cm
10278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Várkonyi János (1947-): Firenze, 1983. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Fa keretben, 60×70 cm
10279.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
11

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF