https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 55
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2459875
17104
401
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Nóber Imre: A kenyér története. Búvár Könyvek 29. Bp., 1962, Móra Ferenc. 128 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2442896
17105
401
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Cey-Bert Róbert Gyula: Magyar borok és ételek harmonizációja. Magyar borok és borvidékek sorozat. H.n., 2000, Paginarum Kiadó. Komáromi Zoltán fotóival illusztrálva. A fotókon látható ételeket Kovács Lázár készítette. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2442999
17106
401
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Katona József: Ungarischer Weinführer. (Magyar borkalauz) Bp, 1990, Corvina. Második kiadás. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. Német nyelven. 2414583
17107
401
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Lajos Mari, Hemző Károly. 2 db könyv. 99 előétel + 99 Vad-és halétel. Bp., 1983, 1987, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2466731
17108
401
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Pávó Elemér: Magyar kertészeti szótár. Bp., 1940. Szerzői. Korabeli télvászon kötésben 124p.
Das Lot is nicht erreichbar
2400530
17109
401
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Holdas Sándor: A csincsilla tenyésztése. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2400567
17110
401
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Holdas Sándor: A nutria tenyésztése. Bp., 1982, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2330151
17111
401
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve, Reprint kiadás. Bp., 1987, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó.Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopott borítóval, de egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2358105
17112
401
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Paksy Zsuzsanna: Egész évben krizantém. Irányított krizantémtermesztés. Bp., 1980, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
2364845
17113
401
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Jankovich Oszkár, Dr. Nagy Béla: Gumós és gyöktörzses kerti virágok. Dália, kanna, begónia... Bp., 1978, Mezőgazdasági. Fekete-fehér, színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban; Dr. Ujvárosi Miklós: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1975, Magyar Tudományos Akadémia Botanikai Kutatóintézete. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált, kihajtható térképpel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2364520
17114
401
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Csepregi Pál, Zilai János:Szőlőfajtáink. Ampelográfia. Bp., 1960, Mezőgazdasági. Második átdolgozott kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas, kicsit fakó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2324310
17115
401
0
1600
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Kopott, foltos, megviselt borítóval, szakadt papírborítóval. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse