Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 337

Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Dévai Jenő: "The Theacher" / Angol nyelvtanárom emlékére" Br plakett (84mm) T:2 oxidációs fo.
30717.

Rufpreis:
5 000 HUF

Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Esze Tamás" Br plakett (91x66mm) T:1- Hungary 1954. "Tamás Esze" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (91x66mm) C:AU
30718.

Rufpreis:
5 000 HUF

30719.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Utcafront" Br emlékplakett (118mm) T:2
30720.

Rufpreis:
8 000 HUF

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "250 éves a kőteleki népoktatás - A kőteleki iskoláért" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (128mm) T:2
30721.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
30722.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Br emlékérem T:1-  Adamo ZE3
30723.

Rufpreis:
1 200 HUF

30724.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Szabó Géza (1939-) 1992. "Trianon Emlékérem" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:BU
30725.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szabó Géza (1939-) 1993. "Bozó Gyula 80 éves" Ag emlékérem eredeti "Bozó Gyula" gyártói dísztokban (36,64g/0.925/42,5mm) T:PP patina
30726.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Szabó Iván (1913-1998)? 1970. "A MSZMP Nógrád megyei bizottságától 1945-1970" Br emlékérem (81mm) T:2
30727.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem (42,5mm) T:1- ü. Adamo ZE1
30728.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF