Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 337
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2337306
30717
398
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Soltra Elemér (1922-2013) 1985. "Dévai Jenő: "The Theacher" / Angol nyelvtanárom emlékére" Br plakett (84mm) T:2 oxidációs fo.
2424786
30718
398
Numismatik
Solymári Valkó László (1909-1984) 1954. "Esze Tamás" Br plakett (91x66mm) T:1- Hungary 1954. "Tamás Esze" Br plaque. Sign.: László Solymári Valkó (91x66mm) C:AU 2109554
30719
398
Numismatik
2285238
30720
398
Numismatik
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Utcafront" Br emlékplakett (118mm) T:2
2425301
30721
398
Numismatik
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "250 éves a kőteleki népoktatás - A kőteleki iskoláért" kétoldalas Br emlékplakett eredeti tokban (128mm) T:2 2416897
30722
398
Numismatik
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megyei szervezete - Zalaegerszeg / Zalaegerszeg rendezett tanácsú város 1885-1985" ezüstpatinázott Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo ZE2
2416823
30723
398
Numismatik
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Br emlékérem T:1- Adamo ZE3 2172647
30724
398
5500
Numismatik
2429643
30725
398
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 1992. "Trianon Emlékérem" aranyozott Cu emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (42,5mm) T:BU
2430119
30726
398
8500
Numismatik
Szabó Géza (1939-) 1993. "Bozó Gyula 80 éves" Ag emlékérem eredeti "Bozó Gyula" gyártói dísztokban (36,64g/0.925/42,5mm) T:PP patina
2280882
30727
398
Numismatik
Szabó Iván (1913-1998)? 1970. "A MSZMP Nógrád megyei bizottságától 1945-1970" Br emlékérem (81mm) T:2
2343017
30728
398
Numismatik
Szabolcs Péter (1942-) 1984. "MÉE Zala megye / Kisfaludi Strobl Zsigmond" Br emlékérem (42,5mm) T:1- ü. Adamo ZE1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF