Zsupán Edina (szerk.): ,,Az ország díszére". A Corvina könyvtár budai műhelye. Bp., 2020, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Kondor Béla festő- és grafikusművész emlékkiállítása születésének 75. évfordulója tiszteletére. Szerk.: Fertőszögi Péter, Kondor Mária. Bp.,2006,KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
Mednyánszky László (1852-1919). Kiállítás a Magyar Nemzeti Galériában 2003. október 14. - 2004. február 8. Szerk.: Markója Csilla. Bp.,2003, Kossuth-Magyar Nemzeti Galéria, 414 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált, közte a művész munkáinak reprodukcióival. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
János Mattis Teutsch and the Hungarian Avant-Garde 1910-1935, Berlin, April 20 - July 20 2002. in Association with MissionArt Galéria, Louis Stern Fine Arts. 127p. Angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált kiállítási katalógus, Mattis Teutsch János munkái mellett többek közt Scheiber Hugó, Kádár Béla, Moholy-Nagy László, Molnár Farkas, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Uitz Béla, Tihanyi Lajos alkotásainak reprodukcióival. Kiadói papírkötés, modern professzionális átlátszó védőfóliában
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.
Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi. Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész által dedikált! Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály I-II. Művészeti Könyvtár. Bp., 1907, Lampel R. Műmellékletekkel és szövegközti képekkel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Kolozsváry Marianna: Bálint Endre. (1914-1986.) A nyolcadik templom. Kiállítási katalógus. Bp.,(2014), Magyar Nemzeti Galéria, 347 p. Gazdagon képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, bontatlan zsugorfóliában, újszerű állapotban.
Nádai Pál: Ház, kert, napfény. Bp.,(1932),M. Kir. Egyetemi Nyomda, 112+4 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal, ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon kötés, kevés kopással
Földi Eszter, Dr. Bakos Katalin: Mucha és társai. Szecessziós plakátok a Magyar Képzőművészeti Egyetem Gyűjteményéből. Bp., 2001, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, szép állapotban.