Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 241
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2343707
16706
398
Books: Architecture, Art
Kiss Lajos: Vásárhelyi művészélet. Bp., 1957, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
2393108
16707
398
Books: Architecture, Art
Künstler-Monographien 2 kötete: Hermann Knackfuß: Tizian, Rubens. Bielefeld-Leipzig, 1900-1901, Velhagen&Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötések, kissé kopott, kissé foltos borítókkal.
2393068
16708
398
Books: Architecture, Art
Erhard Brepohl: Iparművészeti zománctechnika. Bp., 1984, Műszaki. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 2393060
16709
398
Books: Architecture, Art
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete. (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen.) Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2352540
16710
398
Books: Architecture, Art
1983 Szervátiusz Tibor. A művész által aláírt. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben. 2410233
16711
398
Books: Architecture, Art
Gaston Diehl: Vasarely. Körner Éva előszavával. Fordította: Havas Lujza. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2410394
16712
398
Books: Architecture, Art
Kassák Lajos: Az izmusok története. Bp., 1972, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2410016
16713
398
Books: Architecture, Art
2386385
16714
398
Books: Architecture, Art
Dávid Katalin Maros Szílvia: Egyházi gyűjtemények kincsei 1979 október-1980 január. Bp., 1980. Iparművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben. 2389440
16715
398
Books: Architecture, Art
Bartók Béla: Cantata profana. A kilenc csodaszarvas. Kroó György előszavával. Bp., 1974, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2385078
16716
398
Books: Architecture, Art
Urbán Nagy Rozália: Gorka Lívia. Corvina Műterem. Bp.,1979, Corvina, 60 p. Gorka Lívia műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2386349
16717
398
Books: Architecture, Art
Rainer Maria Rilke: Auguste Rodin. Bp., 1984, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF