Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 266

Jelzés nélkül: Csikós vágtató lovakkal. Rézkarc, papír. Foltos, körbevágva. 39×50 cm
10514.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzés nélkül, Gustav Klimt után: Hölgy aranyban. Olaj, vászon. 40x50 cm
10515.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db, vegyes technika, papír, 18×14 és 23×16 cm
10516.

Rufpreis:
1 600 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Centrális kompozíció. Szitanyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 43,5×42,5 cm
10517.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan monogrammal jelzett: Női akt. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 29,5×22 cm
10518.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Olaj, farost. 52×33 cm
10519.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm
10520.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzés nélkül: Kínai tájkép. Olaj, vászon. Fa keretben, 62x120 cm
10521.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Harlekin kutyával. Olaj, karton. Fa keretben, 100x70 cm
10522.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Vízparti tájkép lóval. Olaj, farost, keretben. 17x20 cm
10523.

Rufpreis:
4 000 HUF

Apa és fia. Zománcfestett réz dombor kép fa keretben. 31x16 cm Jelzés nélkül.
10524.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Őszi erdő. Olaj, karton. 26x40,5 cm
10525.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF