Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2416480
10514
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Csikós vágtató lovakkal. Rézkarc, papír. Foltos, körbevágva. 39×50 cm
2416947
10515
397
Jelzés nélkül, Gustav Klimt után: Hölgy aranyban. Olaj, vászon. 40x50 cm 2416902
10516
397
Jelzés nélkül: Pornó grafika, 3 db, vegyes technika, papír, 18×14 és 23×16 cm 2416944
10517
397
Olvashatatlan jelzéssel: Centrális kompozíció. Szitanyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 43,5×42,5 cm 2416534
10518
397
Olvashatatlan monogrammal jelzett: Női akt. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 29,5×22 cm
2416542
10519
397
Olvashatatlan jelzéssel: Portré. Olaj, farost. 52×33 cm
2415168
10520
397
Jelzés nélkül: Városliget, Vajdahunyad. Akvarell, karton, kissé sérült fa keretben. 20,5×25 cm
2414838
10521
397
15000
Jelzés nélkül: Kínai tájkép. Olaj, vászon. Fa keretben, 62x120 cm
2414847
10522
397
15000
Jelzés nélkül: Harlekin kutyával. Olaj, karton. Fa keretben, 100x70 cm
2417651
10523
397
Jelzés nélkül: Vízparti tájkép lóval. Olaj, farost, keretben. 17x20 cm
2417680
10524
397
Apa és fia. Zománcfestett réz dombor kép fa keretben. 31x16 cm Jelzés nélkül. 2304009
10525
397
Jelzés nélkül: Őszi erdő. Olaj, karton. 26x40,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF