Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 266

Jelzés nélkül: Hajók, pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×22 cm
10550.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x46 cm
10551.

Rufpreis:
5 000 HUF

10552.

Rufpreis:
5 000 HUF

Ismeretlen jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, rizspapír, (cenzori?) pecséttel, festett, üvegezett, fa keretben, 64x42 cm
10553.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Jelzés nélkül: Robbanás. Olaj, vászon, karcos, sérült fa keretben, 47×70 cm
10554.

Rufpreis:
8 000 HUF

Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
10555.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm.
10556.

Rufpreis:
5 000 HUF

10557.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm
10558.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm
10559.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

10560.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jelzés nélkül: Portré (tanulmány), ceruza, akvarell, papír, lap alján szakadással, jobb szélén hiánnyal, 61x43 cm
10561.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF