Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2298524
10550
397
4400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Hajók, pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×22 cm
2385934
10551
397
Jelzés nélkül: Táj. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 35x46 cm
2385953
10552
397
2223694
10553
397
14000
Ismeretlen jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, rizspapír, (cenzori?) pecséttel, festett, üvegezett, fa keretben, 64x42 cm
2415172
10554
397
Jelzés nélkül: Robbanás. Olaj, vászon, karcos, sérült fa keretben, 47×70 cm
2219744
10555
397
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm
2222756
10556
397
Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm.
2124156
10557
397
Jelzés nélkül: Lépcső és virág. Olaj, karton, kis sérüléssel, díszes fa keretben, 58×78 cm 2258315
10558
397
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm
2259333
10559
397
Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm
2197769
10560
397
2154521
10561
397
Jelzés nélkül: Portré (tanulmány), ceruza, akvarell, papír, lap alján szakadással, jobb szélén hiánnyal, 61x43 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF