Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 266

Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgós csendélet (kilátás a Balatonra). Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 38x26 cm
10490.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Ceruza, kréta, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×24 cm
10491.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm
10492.

Rufpreis:
5 000 HUF

10493.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Tus, papír..Üvegezett fa keretben. 22,5x14,5 cm
10494.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
10495.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Azonosítatlan jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5x13,5 cm
10496.

Rufpreis:
2 000 HUF

Azonosítatlan jelzéssel: Ház, tópart. .Olaj, vászon. Sérült. 36x30 cm
10497.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: Akt, fametszet dúc, 15×18 cm
10498.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Jelzés nélkül, Csohány Kálmán (?): Ketten. Tus, papír. Jelzés nélkül. 21x14,5 cm
10499.

Rufpreis:
5 000 HUF

Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton, 15,5x20,5 cm
10500.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jelzés nélkül: Árnykép, hévizi emlék 1953. Kollázs, papír. 14,5x9 cm
10501.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF