Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2385950
10490
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Napraforgós csendélet (kilátás a Balatonra). Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 38x26 cm 2385939
10491
397
Olvashatatlan jelzéssel: Utcarészlet. Ceruza, kréta, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 35×24 cm
2343413
10492
397
Olvashatatlan (... István) jelzéssel: Zenészek. Rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 25,5x15,5 cm
1319439
10493
397
400
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm 2259802
10494
397
Olvashatatlan jelzéssel: Női akt. Tus, papír..Üvegezett fa keretben. 22,5x14,5 cm
2050936
10495
397
15000
Olvashatatlan jelzéssel: Parti erődítmény. Olaj, vászon (foltos), hibás keretben, 28×42 cm
2422447
10496
397
Azonosítatlan jelzéssel: Városrészlet. Akvarell, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 21,5x13,5 cm
2381266
10497
397
Azonosítatlan jelzéssel: Ház, tópart. .Olaj, vászon. Sérült. 36x30 cm
2415573
10498
397
Jelzés nélkül: Akt, fametszet dúc, 15×18 cm 2413458
10499
397
Jelzés nélkül, Csohány Kálmán (?): Ketten. Tus, papír. Jelzés nélkül. 21x14,5 cm
2401817
10500
397
Jelzés nélkül: Napfényes táj. Olaj, karton, 15,5x20,5 cm
2413462
10501
397
Jelzés nélkül: Árnykép, hévizi emlék 1953. Kollázs, papír. 14,5x9 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF