Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 266
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1519662
10466
397
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Napozó fél akt. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm 2307977
10467
397
El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm
2225606
10468
397
100
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm
2416886
10469
397
Olvashatatlan jelzéssel: Sikoly. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 35×25 cm 2417823
10470
397
Madonna a gyermekével jelzett japán selyemkép. 37x32 cm Üvegezett keretben. 2417652
10471
397
Olvashatatlan jelzéssel: Split. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 24x16 cm
2422172
10472
397
Olvashatatlan jelzéssel (... Róbert): Utcarészlet. Olaj, farost, vászonra húzva. Kissé sérült fa keretben. 40x30 cm
2421944
10473
397
Olvashatatlan jelzéssel: Horgászok. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült keretben, 42x62 cm 2420230
10474
397
Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Olaj, vászon. 24×24 cm 2414647
10475
397
Olvashatatlan jelzéssel (B... Géza?): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VIII./XV. számozással. 8x11,5 cm 2420016
10476
397
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 21,5x15 cm 2379559
10477
397
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 56,5x84 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF