Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 266

10466.

Rufpreis:
3 000 HUF

El Kazovszkij jelzéssel: Egyensúly, olaj, farost, keretben. 80x60 cm
10467.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm
10468.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Olvashatatlan jelzéssel: Sikoly. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 35×25 cm
10469.

Rufpreis:
2 800 HUF

Madonna a gyermekével jelzett japán selyemkép. 37x32 cm Üvegezett keretben.
10470.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Olvashatatlan jelzéssel: Split. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 24x16 cm
10471.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (... Róbert): Utcarészlet. Olaj, farost, vászonra húzva. Kissé sérült fa keretben. 40x30 cm
10472.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Horgászok. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, sérült keretben, 42x62 cm
10473.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Olvashatatlan jelzéssel: Arckép. Olaj, vászon. 24×24 cm
10474.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel (B... Géza?): Hollókő. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. VIII./XV. számozással. 8x11,5 cm
10475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 21,5x15 cm
10476.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 56,5x84 cm
10477.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF