Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2331558
10554
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Őszi táj. Színezett rézkarc, papír. Üvegezett, sérült fa keretben. 29×38,5 cm
2341061
10555
391
1809650
10556
391
Jelzés nélkül: Mughal stílusú indiai falikép, vegyes technika, selyem, üvegezett fa keretben, 28,5×21,5 cm
2326115
10557
391
Jelzés nélkül, 908 dec. datálással: Hazafelé. Olaj, karton. Dekoratív, régi, kissé sérült üvegezett fa keretben. 17,5x23,5 cm 2326072
10558
391
Jelzés nélkül: Patakpart. Olaj, vászon. Fa keretben. 30x40 cm 2326079
10559
391
Jelzés nélkül: Malom. Olaj, vászon, sérült. Kissé kopott fa keretben. 27,5x34,5 cm
2259697
10561
391
Jelzés nélkül: Zsinagóga. Akvarell, papír, sarkaiban sérült. 30,5x42 cm
2259751
10562
391
Jelzés nélkül: Lovasok. Rézkarc, papír, lap szélén apró foltokkal. 17x23,5 cm
2259571
10563
391
Jelzés nélkül: Örvénylő táj. Akvarell, papír, 35x50 cm
2259746
10564
391
Jelzés nélkül: Sárga örvény. Olaj, papír, lap széle sérült. 40x29,5 cm
2151762
10565
391
Jelzés nélkül: Női akt tanulmány. Vegyes technika, papír, sérült, 50x32,5 cm
2259745
10566
391
Jelzés nélkül: Sárga-piros kompozíció. Olaj, papír, lap széle kissé sérült. 39,5x29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF