Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2219675
10567
391
3800
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Vas megyei táj (Rába?). Olaj, karton, fa keretben, apró foltokkal, 30×40 cm 2287273
10568
391
Jelzés nélkül: Déli szieszta. Akvarell, papír. Üvegezett keretben, 32×25 cm
2053569
10569
391
15000
2053487
10570
391
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparti fasor. Olaj, vászon, hibás keretben, 33×55 cm
1296900
10571
391
50000
2278505
10572
391
Jelzés nélkül: Zsákos asszony. Akvarell, papír. (foltos a sarkán) Üvegezett keretben. 32x24 cm
2298524
10573
391
Jelzés nélkül: Hajók, pasztell, papír, üvegezett keretben, 33×22 cm
2362382
10574
391
14000
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 90x120 cm
2361333
10575
391
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x51 cm
2361321
10576
391
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x52 cm
2361093
10577
391
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm
2361070
10578
391
Jelzés nélkül: Vízesés. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF