Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"

Zahl der Lose: 263

Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 48,5x33 cm
10518.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x41 cm
10519.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49x43,5 cm
10520.

Rufpreis:
6 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x60 cm
10521.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült keretben. 50x33 cm
10522.

Rufpreis:
5 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Korinthoszi antik romok. Olaj, vászon. Fa keretben. 20x20 cm
10523.

Rufpreis:
2 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Duanakanyar. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 16,5x23 cm
10524.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött török festő alkotása: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x100 cm
10525.

Rufpreis:
12 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: A vadász halála. Vegyes technika, papír, 8,5×12,5 cm
10526.

Rufpreis:
1 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Akvarell, kréta, farost, 45x47 cm
10527.

Rufpreis:
3 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Őzike a vízparton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 37,5x73 cm
10528.

Rufpreis:
4 000 HUF

Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm
10529.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF