Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2361350
10518
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 48,5x33 cm 2361342
10519
391
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlás. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x41 cm 2361293
10520
391
Olvashatatlan jelzéssel: Vitorlások a kikötőben. Olaj, vászon. Fa keretben. 49x43,5 cm 2361238
10521
391
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x60 cm
2361103
10522
391
Olvashatatlan jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon. Dekoratív, bal alsó sarkában kissé sérült keretben. 50x33 cm 2363357
10523
391
Olvashatatlan jelzéssel: Korinthoszi antik romok. Olaj, vászon. Fa keretben. 20x20 cm 2363350
10524
391
Olvashatatlan jelzéssel: Duanakanyar. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 16,5x23 cm 2362953
10525
391
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött török festő alkotása: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 50x100 cm 2363314
10526
391
Olvashatatlan jelzéssel: A vadász halála. Vegyes technika, papír, 8,5×12,5 cm
2358880
10527
391
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Akvarell, kréta, farost, 45x47 cm
2358887
10528
391
Olvashatatlan jelzéssel: Őzike a vízparton. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 37,5x73 cm
2358614
10529
391
Olvashatatlan jelzéssel: Két pezsgős pohár. Litográfia, papír, , számozott (18/19). Üvegezett fa keretben, 29x22,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF