Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 197
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365079
15060
391
Books: Travelling, Local History
1942-1943 Péceli M. Kir. Állami Polgári Fiú- és Leányiskola évkönyve az 1941-42. tanévről, és az 1942-43. iskolai évről, az egyik borítója elvált a füzettől és a borító szakadt.
2103259
15061
391
2111305
15062
391
2071636
15063
391
Csonka Béla Csonka János: A csonka gépgyár önéletrajza. Szentimrevárosi Egyesület, 1996. Kiadói papírkötés 2071625
15064
391
Csenki Zsuzsanna (szerk.): Nemes Áporka helység és református egyházak története. Áporka 2011. Kiadói papírkötésben
2103000
15065
391
2338064
15066
391
Dr. Kerényi Ferenc: A városligeti színkör 1889-1934. Bp., 1991, Országos Színháztörténeti Múzeum és Intézet. Néhány fekete-fehér képekkel illusztrált . Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2338047
15067
391
Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2338215
15068
391
Galván Károly: Az Egri vár. Bp., 1958, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.; Jenei Ferenc:Régi Győri házak. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. 2365072
15069
391
Wolfgang Hoffmann-Harnisch: Brazília. Egy forróövi nagybirodalom. Fordította: Dr. Csordás Nóra. Budapest, é.n., Athenaeum. Fakó gerincű kiadói egészvászon kötés, egyébként jó állapotban. 2363898
15070
391
Dr. Gáspár Ferenc: Negyvenezer mérföld. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Illusztrált egészvászon kötésben, hiányzó gerinccel.
2363916
15071
391
Houben: A déli sark meghódítása. Fordította: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF