Houben: A déli sark meghódítása. Fordította: Juhász Vilmos. Bp., é.n.,... https://www.darabanth.com/de/391-Fernauktion/391.0/Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1500001/Houben-A-deli-sark-meghoditasa-Forditotta-Juhasz-Vilmos-Bp-en-Athenaeum-Kiadoi-egC3~II2363916
2363916
15071
391
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Houben: A déli sark meghódítása. Fordította: Juhász Vilmos. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben, kis kopásokkal.
: nagy_andras