Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 197

Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
15036.

Rufpreis:
1 200 HUF

Budapest városrészei. Rákospalota, Pestújhely, Újpalota XV. kerület. Szerk.:Dr. Kasza Sándor. hn., 2000, Ceba. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15037.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sugár István: Az egri vár históriája. Bp., 1991, Zrínyi. Második kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
15039.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rédli Margit-Számadó Emese: Révkönyv. Komárom. 2010. Komárom, 2010, Komárom Város Önkormányzata. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
15040.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.
15041.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dömötör Sándor: Őrség. Budapest, 1960, Gondolat.  Kiadói félvászon kötésben, kiadói, kissé kopott,szakadozott papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.
15042.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vajkai Aurél: A Bakony néprajza. Bp., 1959, Gondolat, 176+4 p.+26 (fekete-fehér fotók) t. + 1 (kihajtható térkép) t. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Megjelent 3200 példányban.
15043.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szomszéd András: Egy falunak két temploma II. Száz év az ezerből. Szurdokpüspöki Helytörténeti Füzetek III. Szurdokpüspöki, 2004, a Szurdokpüspöki Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 800 példányban.
15044.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csorba Béla: Temerini néphagyományok. Újvidék, 1988, Forum. Példányszám: 1000. Fekete-fehér képekkel és kottákkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15045.

Rufpreis:
1 200 HUF

15046.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pécsi Márton-Sárfalvi Béla: Magyarország földrajza. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, ábrákkal, illusztrációkkal, kihajtható térkép-melléklettel. Kiadói kissé kopott, kissé foltos egészvászon-kötés.
15047.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF