Magyarországi Kemping Kalauz. Campingführer in Ungarn. Camping guide in Hungary. Guide des Camps Hongrois. Bp., 1980, Magyar Camping és Carvanning Club. Kiadói kopott papírkötésben.
Cholnoky Jenő: A Föld titkai I. A napsugár diadala. Bp., 1930, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Kissé kopottas állapotban.
Vegyes Világjárók könyvtétel, 2 db. Arthur Berger: Az örök tavasz szigetein. (Hawaii.) Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 26 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott gerinccel és kijáró lapokkal. + Vilhjalmur Stefansson: Amerika legészakibb tájain. Fordította: Halász Gyula. Világjárók. Utazások és kalandok. Bp., é.n., Franklin. 28 képpel és egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés kopott állapotban.
Szomszéd András: Egy falunak két temploma II. Száz év az ezerből. Szurdokpüspöki Helytörténeti Füzetek III. Szurdokpüspöki, 2004, a Szurdokpüspöki Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, szép állapotban. Megjelent 800 példányban.