Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Lakner László (1936-): Mozart, g-moll szimfónia, 2020. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal 100×80 cm. Fakeretben. / László Lakner (1936-): Mozart, g-moll symphony, 2020. Oil on canvas, signed lower right. With autograph description on the reverse. 100×80 cm.
10136.

Rufpreis:
1 900 000 HUF
5 149,05
5 937,50

Keserü Ilona (1933-): Utókép 12. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XII/XV számozással, üvegezett fakeretben, 47x65 cm. / serigraphy on paper, signed, artist's proof EA XII/XV, framed.
10137.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

Gádor Emil (1911-1998): 1956. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett fakeretben. 12x12,5 cm / pencil on paper, signed, with autograph description on the reverse, framed
10138.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Joseph Kádár (1936-2019): Fények. Szitanyomat, papír, jelzett, 93/100 számozással. Hátoldalon a művész pecsétjével. 37x49 cm / serigraphy on paper, signed, numbered
10139.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Hollán Sándor (Alexandre Hollan, 1933-): Tölgyfatánc mappa, Vasarely Múzeum, 1993. 3 db szitanyomat, mindegyik jelzett. Mindegyik 8/20 számozással. A művész aláírásával készült 20 db 1-20-ig számozott példány, 10 I-X-ig számozott példány, valamint 6 mappa 1-6-ig számozott H.C. a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye és a közreműködő munkatársak számára. Szitanyomat lapméret: 25x56 cm. Eredeti kiadói mappában, lapszéli kisebb elszíneződéssel, máskülönben jó állapotban. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság!
10140.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett. 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 35x24,5 cm.
10141.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Deim Pál (1932-2016): Kompozíció (cím nélkül). Akril, papír, jelezve balra lent. Hátoldalán ceruza és toll vázlatokkal. Üvegezett fakeretben, 16×24 cm.
10142.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10143.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

10144.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Hencze Tamás (1938-2018): Nyakkendő terv, 1997. Vegyes technika, kollázs, karton, kartonra rögzítve. Jelezve alul: Hencze '97. 78x35 cm. Az aukciónkon szereplő tétel érdekessége, hogy a Hencze Tamás által tervezett nyakkendő az 1997-ben, a Műcsarnokban rendezett retrospektív kiállítására készült. A terv megvalósult, az elkészült nyakkendőt Hencze a kiállítás megnyitóján viselte! Egyedi alkotás, gyűjtői darab, igazi ritkaság! / mixed technique and collage on cardboard, signed.
10145.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

10146.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Vasarely Victor (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 71,5x26,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): VP-Host, 1970-72. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 71,5x26,5 cm
10147.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF