Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Fajó János (1937-2018): Csepp II., 1975. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (15/27). Próbanyomat P. Ny. jelzéssel. Lapméret: 70×55 cm. Gyűjtői ritkaság, korai próbanyomat a később nagy példányszámban és kisebb méretben is kiadott grafikából! /Jan Fajó (1937-2018): Drop II., 1975. Serigraphy on paper, signed. Proof print, numbered: 15/27. Sheet size: 70×55 cm. Very rare collector's item!
10112.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88
17

10113.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10114.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Wolsky András (1969-): Rendetlen rend triptichon (2012). Giclée nyomat, papír, számozott (9/20). Hátoldalán autográf felirattal. Üvegezett keretben. 15,5x58 cm. / giclée print on paper. Signed, numbered (9/20). With autograph description on the reverse. Framed. 15,5x58 cm
10115.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): Triangles, 2019. Akril, papír, számozott (E 1/1). Plexiüvegezett keretben. 27,5x32 cm. Egyedi, gyűjtői darab! / Nem's Judit (Nemes Judith, 1948-): Triangles. Acrylic on paper. Signed, numbered (E 1/1). Framed. 27,5x21 cm
10116.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10117.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

10118.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Deim Pál (1932-2016): Kripta. Szitanyomat, papír, jelzett, próbanyomat. Paszpartuban, lapszéli apró foltokkal. 35×46 cm. / Screenprint on paper, signed. Proof print.
10119.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

10120.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Bob Bonies (1937-): Konstruktív kompozíció, 2017. Akril, ceruza, karton, kollázs, kartonon, jelzett. 1/1 számozással. Plexiüvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! 49x37 cm / Bob Bonies (1937-): Geometric composition, 2017. Acrylic, pencil, cardboard, collage on carboard, signed. Numbered: 1/1. Framed. 49x37 cm
10121.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

10122.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Nádler István (1938-): Hét utolsó szó, 2016. Akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 50x40 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / acrylic on paper, signed lower right. Numbered: K 1/1. Framed. 50x40 cm
10123.

Rufpreis:
480 000 HUF
1 300,81
1 500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF