Nádler István (1938-): Hét utolsó szó, 2016. Akril, papír, jelezve jobbra lent. K 1/1 számozással. 50x40 cm. Üvegezett keretben. Egyedi, gyűjtői darab! / acrylic on paper, signed lower right. Numbered: K 1/1. Framed. 50x40 cm