Zeitgenössische Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 127

Korniss Dezső (1908-1984): Szűrmotívum III. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 52/100. Üvegezett fakeretben, 58×42 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered, framed
10148.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Kassák Lajos (1887-1967): Képarchitektúra, 1986. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton. Pesti Műhely nyomása és kiadása. Üvegezett keretben. 47,5x33 / serigraphy on paper, unsigned, framed
10149.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Vasarely Victor (1908-1997): Uzok, 1948-54. Heliogravűr, papír. Neuchatel, Éditions du Griffon kiadása. Bal alsó sarkában Fondation Vasarely Aix-En-Provence szárazbélyegzőjével. Üvegezett fakeretben. 35,5x28,5 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Uzok, 1948-54. Photogravure on paper. Neuchatel, Éditions du Griffon. With Fondation Vasarely Aix-En-Provence stamp in the lower left corner. Framed. 35,5x28,5 cm
10150.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25
11

Fajó János (1937-2018): Mappa, 10 lappal. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Megjelent Fajó János a Kultúrális Kapcsolatok Intézetében (K.K.I.) rendezett kiállítására, 1975-ben. Kiadói kartonmappában, mappa felső szélén apró szakadással. Lapméret: 34,5x29 cm / János Fajó (1937-2018): 10 pcs of screenprint on paper, unsigned. Released in 1975. Sheet size: 34,5x29 cm.
10151.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38
11

Bortnyik Sándor: Szitanyomat, 1921. Szitanyomat, papír. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajó János és Nádler István. Összeáll. Fajó vJános. 34,5x34,5 cm. / serigraphy on paper
10152.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Noel Ödön Gábor (1920-2003): Falu. Olaj, farost. Jelezve balra lent (keret által kissé takarva). Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. 40×50 cm. Üvegezett fakeretben, / Noel Ödön Gábor (1920-2003): Village. Oil on wood fibre. Signed lower left. With autograph description and Képcsarnok Vállalat's label on the reverse. 40×50 cm. Framed.
10153.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Ruzicskay György (1896-1993): Absztrakt arc. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 41x36 cm / mixed technique on paper, signed, framed
10154.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Nádler István (1938-): Geometria (Cím nélkül), 1970-es évek. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent. Kiadói karton mappában, benne Hegyi Lóránd kísérőszövegével. 19x110 cm. / István Nádler (1938-): Untitled, 1970s. Lithograph on paper, signed lower right. With original portfolio, with a text by art historian Lóránd Hegyi. 19x110 cm
10155.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

Vera Molnár (1924-): Anyám levelei I-VI. Szitanyomat, papír. Jelezve balra lent laponként: 37/40. Jelezve jobbra lent laponként: V. Molnár. Bp., 1990, Vasarely Múzeum. Laponként 31×35,5 cm. Kiadói karton mappában. Hiánytalan, gyűjtői darab!
10156.

Rufpreis:
600 000 HUF
1 626,02
1 875,00

Hencze Tamás (1938-2018): Háromszögletű tér, 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 29x28 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered: 105/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982)
10157.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Jakobovits Miklós (1936-2012): Alakzatok 2. Olaj, karton, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 38,5x24 cm / Miklós Jakobovits (1936-2012): Shapes 2. Oil on board, signed on the reverse. 38,5x24 cm
10158.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Fajó János (1937-2018): Kontraformák (cím nélkül), 1982. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 105/130. Az 1982-ben megjelent 12 Artisti Ungheresi mappából. 28,5x29 cm. serigraphy on paper, signed, numbered: 105/130. From the album 12 Artisti Ungheresi (1982)
10159.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13
14

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF