Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 186

Korompay György: Veszprém. Városképek-Műemlékek. Bp., 1957, Műszaki. 2., átdolgozott és bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóval.
15109.

Rufpreis:
1 000 HUF

Miksolczi Miklós: Az első évtized. Dunapentelétől - Dunaújvárosig. Dunaújváros, 1975, Dunaújvárosi Tanács. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15110.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csorba Csaba: Esztergom hadi krónikája. Bp.,1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15111.

Rufpreis:
1 400 HUF

Takács László-Kovács Zsolt: Bodrogkisfalud története. Bodrogkisfalud, 2000.,Bodrogkisfalud Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés.
15112.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15113.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Hőgye István: Egy hegyaljai sváb község. Hercegkút története. Hercegkút, 1998, Hercegkút Község Önkormányzatának kiadása. Papírkötésben, jó állapotban. Megjelent 1000 példányban.
15114.

Rufpreis:
2 000 HUF

15115.

Rufpreis:
2 400 HUF

Soós Imre- Kiszely Gyula- Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960). Miskolc, 1960, a Lenin Kohászati Művek igazgatóságának, Nagyüzemi Pártbizottságának, Szakszervezeti Bizottságának és a Kohászati Történeti Bizottságának kiadása. Papírkötésben, kissé kopott, foltos állapotban. Megjelent 1500 példányban.
15116.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rémiás Tibor: Miskolc 18. századi társadalma feudális kori összeírásai alapján. Miskolc, 2004, a miskolci Herman Ottó Múzeum, a B.- A.- Z. Megyei Levéltár és a Bíbor kiadó közös kiadása. Kartonált papírkötésben, szép állapotban.
15117.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hajdú Imre-Nagy Pál: A történelem hídján. Hidasnémeti története. Hidasnémeti,[2000],Hidasnémeti Község Önkormányzata. Kiadói papírkötés.
15118.

Rufpreis:
2 400 HUF

Say Géza: Székesfehérvár. Officina Képeskönyvek 56. Bp., 1944., Officina, 49+3 p.+32 t. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
15119.

Rufpreis:
2 000 HUF

15120.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF