Komáromy József: Miskolc élete az Anjouk alatt. Múzeumi Füzetek 12. Miskolc, 1962., Hermann Ottó Múzeum, 20 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal.
Keresztek útján. Összeáll., fényképezte és a tipográfiát készítette: N. Horváth Erzsébet, Hangodi László. Tapolcai Évszázadok. I. Tapolca, 2003., Kölcsey Nyomda Kft.-ny. Kiadói kartonált papírkötés.
Mária Terézia-kori urbáriumok a Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Összeáll.: Román János, Tóth Endre. Borsodi Levéltári Füzetek. 5. Miskolc, 1977., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban.
Kéziratos térképek a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. Szerk.: Román János. Összeáll.: Dienes István, Győri Lászlóné et alii. Borsodi Levéltári Füzetek. 2. Miskolc, 1971., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, térképekkel illusztrálva. Német nyelven. / Linen-binding, in German language. Sixth edition.
Műemlékeink c. sorozat Budapest témájú 8 kötete: Jenei Ferenc: A tatai vár., Héjj Miklós: Visegrád.; Molnár József: Eger török műemlékei.; Dercsényi Dezső: A jáki templom.; Jenei Ferenc: Régi győri házak.; Román János: A Sárospataki Kollégium.; Zsindely Endre: A péceli Ráday-kastély.; Kádár Zoltán-Balla János: Savaria. Bp., 1955.-1961., Képzőművészeti Alap. Kiadói papírkötésben.