Kalecsinszky Sándor: A Magyar Korona Országainak megvizsgált agyagai Egy átnézetes térképpel. Bp., 1905. Franklin. Kiadói papírkötésben 218p. Felvágatlan
Magyar Századok. Szerkeszti: Tolnai Gábor. Heltai Gáspár: Magyar Krónika. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó. Ex librissel, Dr. Dajbukát Jenő névbejegyzésével. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
John Gunther: Európa igazi képe. I-II. köt. Ford.: Barkóczy István. Bratislava/Pozsony,1938,Eugen Prager, 1 t.+315; 334 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben a 311-334 oldalaknál a lapok kijárnak (nyomdahiba.)
2 db könyv - Baracs Dénes: A fal mögött: Kína. Bp., 1975, Gondolat. + Vlagyimirov, P. P.: Kína különleges körzete (1942-1945). Bp., 1976, Kossuth. Kiadói egészvászon és félvászon kötés, jó állapotban.