Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 151

Trócsányi Zoltán: A történelem árnyékában. Bp., 1936, Hungária. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborításban.
15758.

Rufpreis:
1 200 HUF

Engi József: Négy keréken. Közlekedéstörténeti tanulmányok. Szeged, 2001. Belvedere. Kiadói kartonálásban
15759.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kristó Gyula: A feudális széttagolódás Magyarországon. Bp., 1979. Akadémiai. KIadói vászonkötésben, papír védőborítóval
15760.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kalecsinszky Sándor: A Magyar Korona Országainak megvizsgált agyagai Egy átnézetes térképpel. Bp., 1905. Franklin. Kiadói papírkötésben 218p. Felvágatlan
15761.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Topinard Pál: Az anthropológia kézi könyve. Bp., 1881, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói megviselt egészvászon kötés,
15762.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar Századok. Szerkeszti: Tolnai Gábor. Heltai Gáspár: Magyar Krónika. Bp., é.n., Ardói Könyvkiadó. Ex librissel, Dr. Dajbukát Jenő névbejegyzésével. Kiadói félvászon kötésben, sérült gerinccel.
15763.

Rufpreis:
1 400 HUF

Egyiptológia. Expedíció Ozirisz sírjához. Miss Emily Sands naplója, 1926. november. Ford.: Dudik Annamária Éva. Bp., én.,Egmont. Kiadói kemény-kötés, a hátsó kötéstábla belsején kis sérüléssel.
15764.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Gunther: Európa igazi képe. I-II. köt. Ford.: Barkóczy István. Bratislava/Pozsony,1938,Eugen Prager, 1 t.+315; 334 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben a 311-334 oldalaknál a lapok kijárnak (nyomdahiba.)
15765.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db könyv - Baracs Dénes: A fal mögött: Kína. Bp., 1975, Gondolat. + Vlagyimirov, P. P.: Kína különleges körzete (1942-1945). Bp., 1976, Kossuth. Kiadói egészvászon és félvászon kötés, jó állapotban.
15766.

Rufpreis:
1 000 HUF

15767.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15768.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karátson Gábor: Ötvenhatos regény. Bp., 2016. Kortárs. Kiadói kartonált papírkötésben.
15770.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF