Bücher: Geschichte Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1938885
16522
383
Books: History
Germán, kelta regék és mondák. Feldolgozta és az előszót írta Dömötör Tekla. Regék és mondák. Bp.,1976, Móra. Kiadói egészvászon-kötés.
1960578
16524
383
Books: History
Kossuth Lajos: Irataim az emigrációból IX - X.. kötet. Bp., 1904, Athenaeum, Kiadói kartonált sorozatkötésben, színezett lapszélekkel egyik köteten kis sérülés 2203461
16526
383
Books: History
Gelencsér Miklós (Szek.): Vöröskönyv 1919. Lakitelek, 1993, Antológia. Kiadói kartonált papírkötés. Nagyon jó állapotban. 2201614
16528
383
Books: History
Karsai Elek: A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
2203541
16529
383
Books: History
2201241
16530
383
Books: History
Ács Zoltán: Nemzetiségek a történelmi Magyarországon. Fekete-fehér rajzokkal, fotókkal illusztrálva. Bp, 1984, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóval. 2203643
16534
383
Books: History
László Gyula: Számadás népünkről. Volt könyvtári példány. Bp., 1986, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. 2195877
16535
383
Books: History
Jacob Burkhardt: A Renaissancekori műveltség Olaszországban. Fordította: Bánóczi József. I. Kötet. Bp., 1895, MTA. Kiadói egészvászon-kötésben.
2201317
16536
383
Books: History
Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1975. Bp., 1978, Akadémia. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval. 2201341
16537
383
Books: History
Borsányi György: Kun Béla. Fekete-fehér fotókkal. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval.
2202228
16539
383
Books: History
Sas Andor: A koronázó város. A bécsi kongresszustól a nagy márciusig 1818-1848. Volt könyvtári tétel. Pozsony, 1973, Madách. Kiadói egészvászon-kötés.
2201661
16540
383
Books: History
Hollósi Tibor: Hosszú kések éjszakája. Változatlan utánnyomás. Bp., 1977, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF