https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 274

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Szántó György: Volgadal. Regény. Első kiadás. Bp., [1936] Bárd Ferenc. Egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel.
1
18620.

Szántó György: Volgadal. Regény. Első kiadás. Bp., [1936] Bárd Ferenc. Egészvászon kötésben, kissé laza fűzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bajza József (1885-1938) irodalmi munkássága. Összeállította: Supka Ervin. Bibliográfiai Füzetek 2. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 20 p. Átkötött félvászon-kötés, ex libris F. Galambos Gruber.   Galambos Gruber Ferenc (1910-1988) ex librisgyűjtő, költő, bibliográfus ex libris-szével.
1
18621.

Bajza József (1885-1938) irodalmi munkássága. Összeállította: Supka Ervin. Bibliográfiai Füzetek 2. Bp.,1941, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 20 p. Átkötött félvászon-kötés, ex libris F. Galambos Gruber. Galambos Gruber Ferenc (1910-1988) ex librisgyűjtő, költő, bibliográfus ex libris-szével.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.
1
18623.

Lakásdíszítés. Afrikai és ázsiai motívumok. Fortélyok 47.+Nemes Molnár Margaréta: Ékszerórák. Fortélyok 20. Bp.,2007-2006, Cser Kiadó. Kiadói papírkötés.+Szeghalmyné Ócsai Marianna-Szeghalmy Szilvia: Gyöngy-világ. Ékszerekek. Szeged, 2002, Lazi Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés.
1
18627.

Halász Gyula: Édes anyanyelvünk. Bp., é.n., Nyugat. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
2
 
A magyar művelődés története. 1-2. köt. (Egy kötetben.) Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László készített. Bp.,[1929], Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró elülső szennylappal. egy hiányzó térképpel, a 390-395. oldalak között az illusztrációk kijárnak.
1
18630.

A magyar művelődés története. 1-2. köt. (Egy kötetben.) Szerk.: Lukács György. A könyv fametszetű díszeit Reiter László készített. Bp.,[1929], Pantheon, 678 p. Gazdag képanyaggal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza fűzéssel, kijáró elülső szennylappal. egy hiányzó térképpel, a 390-395. oldalak között az illusztrációk kijárnak.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
1
 
szerk: Havas Judit: Párbeszélgetés (írók, költők a Károlyi-palotában). Bp., 2000. PIM:
1
18631.

szerk: Havas Judit: Párbeszélgetés (írók, költők a Károlyi-palotában). Bp., 2000. PIM:

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból:  Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet.  Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal.  Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek. Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. (Szemelvények.) Kiadta és bevezetéssel ellátta: Balassa József. Zöldi Márton: Szinész-históriák.  Arany János: Buda Halála. Hún-rege. Bevezetéssel ellátta Moravcsik Géza.  Antaloe France: Régi dolgok. Elbeszélések. Fordította Ambrus Zoltán.  Bp.,(1899), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 78+2+84+72+65+7+64+79+IX+134+2+48 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopottas gerinccel és borítóval.
1
18632.

Kolligátum hét különféle munkából, Magyar Könyvtár sorozatból: Moeller M. Ottó: Az aranycsináló. Fordította Szerdahelyi Sándor. I-II. füzet. Angyal Dávid: Bethlen Gábor életrajza. Szövegközti illusztrációkkal. Sipulusz (Rákosi Viktor): Ujabb humoreszkek. Kazinczy Ferenc: Pályám emlékezete. (Szemelvények.) Kiadta és bevezetéssel ellátta: Balassa József. Zöldi Márton: Szinész-históriák. Arany János: Buda Halála. Hún-rege. Bevezetéssel ellátta Moravcsik Géza. Antaloe France: Régi dolgok. Elbeszélések. Fordította Ambrus Zoltán. Bp.,(1899), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 78+2+84+72+65+7+64+79+IX+134+2+48 p. Korabeli átkötött félbőr-kötés, kopottas gerinccel és borítóval.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+224+312 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, a II. könyv II részében a 31-34. oldalaknál két lap kijár, V. könyv II. részében a 208. oldal sérült, az I. kötet I-II. rész (az első könyv) hiányzik, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel ugyanattól a személytől. Első kiadás.
1
18636.

[Pierre Alexis de] Ponson du Terrail: Egy király ifjusága II-VI. kötet. (Hat kötetben.) II. rész I-II. kötet: A navarrai király kedvese. III. rész I-II. kötet: A szép Nancy csinyjei. IV. rész I-II. kötet: A vörös alsó kalandjai. V. rész I-II. kötet: A szerelem hatalma. VI. rész I-II. kötet: Szent Bertalan éje. Fordította Mártonffy Frigyes. Bp.,1868, Kertész József,231+240+163+151+178+186+200+208+224+312 p. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány kisebb folttal, a II. könyv II részében a 31-34. oldalaknál két lap kijár, V. könyv II. részében a 208. oldal sérült, az I. kötet I-II. rész (az első könyv) hiányzik, névbejegyzésekkel, névbélyegzőkkel ugyanattól a személytől. Első kiadás.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1 t.+413 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.
1
18637.

Jancsó Benedek emlékkönyv. Szerk.: Asztalos Miklós. Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 1 t.+413 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Feleki Sándor: Vándorfelhők. Sávely Dezső illusztrációival. Bp.,1900, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), (Korvin Testvérek-ny.),198+2 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két lapon ceruza nyomokkal.
1
18638.

Feleki Sándor: Vándorfelhők. Sávely Dezső illusztrációival. Bp.,1900, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), (Korvin Testvérek-ny.),198+2 p. Átkötött félvászon-kötés, egy-két lapon ceruza nyomokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
4
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse