Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 274

18598.

Rufpreis:
800 HUF

18599.

Rufpreis:
1 800 HUF

18600.

Rufpreis:
1 000 HUF

18601.

Rufpreis:
800 HUF

Tóth Béla: Mendemondák. A világtörténet furcsaságai. Bp., 1907., Athenaeum, XI+410+2 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
18603.

Rufpreis:
2 000 HUF

18607.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bőrfeldolgozó ipari kézikönyv. Főszerk.: dr. Beke János. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Bp., 1978, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
18610.

Rufpreis:
3 000 HUF

18611.

Rufpreis:
800 HUF

18612.

Rufpreis:
1 000 HUF

18614.

Rufpreis:
1 000 HUF

18615.

Rufpreis:
1 000 HUF

18616.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF