Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2233931
19084
378
48000
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc, jelzett, h: 64,5 cm nettó: 4,91 g 2233860
19085
378
50000
Jewellery
Arany (Au) 14K nyaklánc Kennedy medállal, jelzett, h: 28 cm nettó: 4,92 g
2233953
19086
378
26000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű sárgás kővel, jelzett, méret: 59 bruttó: 2,75 g
2233942
19087
378
60000
Jewellery
Arany (Au) 14K gyűrű, jelzett, méret: 55 nettó: 6,55 g 2235197
19088
378
Jewellery
Arany (Au) 14K karikagyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 1,9 g 2235222
19089
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevaló és függő, jelzés nélkül, 2 db, méret: 52, h: 3,6 cm, bruttó: 3,8 g 2235237
19090
378
40000
Jewellery
Arany(Au) 14K medál, jelzés nélkül, sérült, d: 3 cm, nettó: 4,8 g 2235254
19091
378
70000
Jewellery
Arany(Au) 14K zsebóra, üveg nélkül, sérült mutatókkal, fém belső hátlappal, jelzett, d: 4,5 cm, bruttó: 72,1 g 2235264
19092
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fülbevalópár, jelzett, h: 1,8 cm, bruttó: 1,6 g 2235274
19093
378
Jewellery
Ezüst(Ag) vitorlás medál, jelzés nélkül, 3×2,5 cm, nettó: 5,6 g 2235278
19094
378
Jewellery
Ezüst(Ag) csillagos hold medál, jelzett, 5×2,6 cm, nettó: 4,6 g
2235286
19095
378
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc pillangó medállal, jelzett, h: 52 cm, 3,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF