Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2235290
19096
378
3400
Jewellery
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, kereszt medállal, jelzett, h: 73 cm, 2,5×1,5 cm, nettó: 6,5 g 2235293
19097
378
Jewellery
Ezüst(Ag) nyaklánc, karikás díszítéssel, jelzett, h: max. 44,5 cm, nettó: 4,8 g 2235300
19098
378
Jewellery
Ezüst(Ag) dupla szemes sodrott nyaklánc, jelzett, több helyen javított, pótolt, h: 39 cm, bruttó: 10,3 g
2235304
19099
378
Jewellery
Ezüst(Ag) homárt ábrázoló medál, jelzett, h: 3,5 cm, nettó: 2,4 g
2235295
19100
378
Jewellery
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc, függővel, jelzett, h: 59 cm, d: 1,4 cm, bruttó: 8,6 g 2232213
19101
378
Jewellery
Ezüst(Ag) gravírozott kereszt medál, fekete gyöngyös lánccal, jelzett, medál: 5,5x3 cm, h: 35,5 cm, bruttó: 15,49 g 2232381
19102
378
30000
Jewellery
Ezüst(Ag) antik XIX. sz. szekér lovakkal, mozgatható, jelzett, 8x3 cm, nettó: 37,33 g 2232657
19115
378
Jewellery
Arany (Au) 14K fülbevalópár, kővel, jelzett, 0,7×0,9 cm, bruttó: 1,1 g 2232638
19116
378
Jewellery
Ezüst(Ag) fonott gyűrű, jelzett, méret: 58, nettó: 1,4 g
2232623
19117
378
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) négylevelű lóhere medál, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 2 g 2232615
19118
378
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, jelzett, 3×1,5 cm, nettó: 3,4 g
2232617
19119
378
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) masnis karkötő, jelzett, h: 17 cm, bruttó: 1,4 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF