Juwelen Zahl der Lose: 164
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203903
19144
378
Jewellery
Ezüst(Ag) leveles bross, jelzett, javított, 4,5×3 cm, bruttó: 4,7 g 2203907
19145
378
Jewellery
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 4,5 g 2194177
19146
378
Jewellery
Ezüst(Ag) fekete-fehér kövekkel díszített "memory" gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,92 g 2194155
19147
378
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, 2db, egyik zománcozott kacsa mintás, a másik béke kézjeles, jelzett, h: 1 cm, 1,5 cm bruttó: 1,67 g 2194460
19148
378
Jewellery
Ezüst(Ag) fantáziaszemes nyaklánc, jelzett, h: 42,5 cm, nettó: 9,41 g 2194258
19149
378
Jewellery
Ezüst(Ag) gravírozható, pálcikás karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 2,27 g 2156054
19150
378
Jewellery
Ezüst (Ag) nyaklánc ezüstbe foglalt ásvánnyal br: 7,1 g
2235229
19151
378
44000
Jewellery
Arany (Au) 14 K Palada Remontoir 10 rubis női zsebóra, dupla aranytokos, virágot mintázó díszítéssel, benne kőberakással a zsebóra elülső tok fedelén, jelzett, törött üveglappal, működik, bruttó: 17, 2 gr, d: 2,5 cm 2227340
19152
378
Jewellery
Ezüst (Ag) gyűrű borostyánnal 3,93 g 2233395
19153
378
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) Első Magyar Óragyár zsebóra, jelzett, kissé sérült számlappal, működik d: 4,5 cm, bruttó: 119 g 2235307
19154
378
Jewellery
Ezüst(Ag) oroszlános medál, jelzett, d: 2 cm, nettó: 1,4 g 2232029
19155
378
Jewellery
Ezüst(Ag) vietnami karkötő, jelzett, h: 19 cm nettó: 29,22 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF