Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Meggyes László (1928-2003): Házak vízparton (Tisza Szolnoknál?). Olaj, farost jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 60×75 cm
10301.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10302.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Mészáros jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, 50,5x56,5 cm
10303.

Rufpreis:
5 000 HUF

Misch Ádám (1935-1995): Tárgyak (konstruktivista kompozíció). Olaj, kréta, ceruza, farost, jelzett (Misch), hátoldalán is jelzett és Képcsarnok Vállalat címkéjével. 1978-79 körül. 70×60 cm.
10304.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Miskei László (1937-2015): Konstruktivista csendélet. Olaj, fa, jelzett, jobb felső sarka sérült. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, 46×46 cm
10305.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Molnár C. Pál (1894-1981): Na gyere csak! Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm
10306.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Molnár C. Pál (1894-1981): Színpadon. Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm
10307.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Molnár C. Pál (1894-1981): Vívók. Kis szériás ofszet, 20x28,5 cm
10308.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Reggel, Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm
10309.

Rufpreis:
1 200 HUF
36

Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony.  Kis szériás ofszet, papír, 23x17 cm
10310.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Molnár C. Pál (1894-1981): Ilusztráció. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 12×8,5 cm
10311.

Rufpreis:
3 000 HUF

10312.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF