Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Molnár C. Pál (1894-1981): Diszkoszvető. Kis szériás ofszet, 17,5x28,5 cm
10313.

Rufpreis:
1 200 HUF

Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16,5×11 cm
10314.

Rufpreis:
4 000 HUF
11

Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei színpompa. Filctoll, kréta, karton, karton tetején sötétszürke ragasztószalag nyomaival, jelzett, datált (Zsennye 1975), 34×49 cm
10315.

Rufpreis:
2 800 HUF

Molnár Róza (1900-1977): Munkás. Filctoll, papír, enyhén foltos, jelzett, 24×31,5 cm
10316.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei naplemente. Pasztell, filctoll, papír, jelzett, 30,5×42,5 cm
10317.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Molnár Róza (1900-1977): Színes kert. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×43 cm
10318.

Rufpreis:
1 600 HUF

Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei plein-air. Filctoll, papír, jelzett, datált (Zsennye 1970), 24,5×33 cm
10319.

Rufpreis:
1 600 HUF

Monos József (1932-2013): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, díszes üvegezett keretben, 50×70 cm
10320.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

MT jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, fa keretben. 70×70 cm
10321.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

MT jelzéssel: Színes formák. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 58x40 cm
10322.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10323.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

Nagy jelzéssel: Kislány. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 34x34 cm
10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF