Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 630
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2203462
10313
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Diszkoszvető. Kis szériás ofszet, 17,5x28,5 cm 2203440
10314
375
Molnár C. Pál (1894-1981): Születés. Fametszet, papír, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 16,5×11 cm 2168430
10315
375
Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei színpompa. Filctoll, kréta, karton, karton tetején sötétszürke ragasztószalag nyomaival, jelzett, datált (Zsennye 1975), 34×49 cm 2144993
10316
375
Molnár Róza (1900-1977): Munkás. Filctoll, papír, enyhén foltos, jelzett, 24×31,5 cm
2143103
10317
375
Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei naplemente. Pasztell, filctoll, papír, jelzett, 30,5×42,5 cm 2145043
10318
375
Molnár Róza (1900-1977): Színes kert. Filctoll, papír, jelzés nélkül. 30,5×43 cm
2143152
10319
375
Molnár Róza (1900-1977): Zsennyei plein-air. Filctoll, papír, jelzett, datált (Zsennye 1970), 24,5×33 cm
2176295
10320
375
60000
Monos József (1932-2013): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, díszes üvegezett keretben, 50×70 cm
2196754
10321
375
28000
MT jelzéssel: Alakok. Olaj, vászon, fa keretben. 70×70 cm 2199298
10322
375
24000
MT jelzéssel: Színes formák. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben, 58x40 cm 2198411
10323
375
75000
2202191
10324
375
Nagy jelzéssel: Kislány. Vegyes technika, karton, üvegezett keretben, 34x34 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF