Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 630

Kádár György (1912-2002): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, foltos. Üvegezett fa keretben, 29,5x24 cm
10205.

Rufpreis:
2 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Kassák. Elektrografika, papír, jelzett, sorszámozott . 24x23 cm
10206.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Espace Graphique szitanyomat a dualista sorozatból papír, jelzett, sorszámozott . 24x25 cm
10207.

Rufpreis:
12 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Elektrográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A., 24x24 cm. / Joseph Kádár (1936-2019): Composition. Electrographic on paper, signed, numbered (93/100), with the artist's stamp on the back, 24x24 cm. Joseph Kádár was born in Debrecen and moved to Paris in 1969. He started to create electrographic works of art already in 1979.
10208.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (93/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 58,5x38,5 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Screenprint on paper, signed, numbered (93/100), with the artist's stamp on the back, 58,5x38,5 cm. Joseph Kádár was born in Debrecen and moved to Paris in 1969.
10209.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Joseph Kádár (1936-2019): Fénymozgás. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (95/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 37x49 cm / Joseph Kádár (1936-2019): Movement of light. Electrographic on paper, signed, numbered (95/100), with the artist's stamp on the back, 37x49 cm. Joseph Kádár was born in Debrecen and moved to Paris in 1969. He started to create electrographic works of art already in 1979.
10210.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Kádár jelzéssel: Cirkusz. Olaj, karton. 39×28,5 cm
10211.

Rufpreis:
8 000 HUF
23

Kalló László (1925-2018): Tavaszi táj. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal, 50×60 cm
10212.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kányi jelzéssel: Település várral, akvarell, papír, több szakadással, gyűrődéssel, 29×40 cm
10214.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karadio jelzéssel: Tájkép. Olaj, farost, zöld fa keretben, 49x48,5 cm
10215.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Bakó Karcsinszkij '93 jelzéssel, feltehetően orosz festő munkája: Absztrakt villanások. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 27,5x39,5 cm / Signed Bakó Karcsinszkij '93, probably work of a russian painter: Abstract lightnings. Watercolour on paper, framed, 27,5x39,5 cm
10216.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF