Flohmarkt Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182748
11465
373
Flea Market
Kenyérsütő gép, jó állapotban, működik, 26×22×34 cm 2183911
11466
373
Flea Market
Régi agancs végű grillnyárs, az agancson sérüléssel, h: 20,5 cm, teljes: 34 cm, 2183905
11467
373
Flea Market
Régi fém késbak, 12x6x7 cm 2123797
11470
373
Flea Market
Iparművész réz fali tál, RK 41 v. 47 jelzéssel, lovas motívummal, javítottt, kopott, d: 28,5 cm
2184094
11471
373
Flea Market
Festett, fa gyertyatartó, m: 36 cm 2184072
11472
373
Flea Market
Hal alakú kés/húsvilla, faragott fa markolattal, és tokkal, fém részekkel, a pengéken jelzett, a farka egyik ágán sérüléssel, lepattanással, pengék: 19,5 cm, 15,5 cm, 6x41 cm 2161449
11473
373
Flea Market
Bronz gyertyatartó, m: 28,5 cm 2104929
11474
373
Flea Market
Puttók, nyomat aranyszínű fa keretben, 19×33 cm
2183928
11475
373
Flea Market
MIG vadászrepülő, fából készült makett, állítható szárnyakkal, orron és szárnyakon kis kopásnyomokkal, 29×17 cm 2183949
11476
373
Flea Market
Vadásztölténygyár R545 rádió. Nem kipróbált. 35x26 cm 2183936
11477
373
Flea Market
cca 1960 Vadásztölténygyár R 035 / F/ B elektroncsöves rádió. Nem kipróbált. 43x30 cm 2067075
11478
373
Flea Market
cca 1900 fa gereben, rozsdás fogakkal, faragott mintákkal, repedéssel, 78×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF