Flohmarkt

Zahl der Lose: 263

2 db elektromos és 1 db kézi borotva, nem kipróbáltak, egyik tokban van
11441.

Rufpreis:
1 200 HUF

6 személyes pálinkás készlet, fém-üveg tartóval és műanyag poharakkal, használt állapotban m: 17 cm
11442.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kagylóból készült hajó "B.Kenese" felirattal 8x6,5 cm + Aquincumi porcelán kispohár, kézzel festett, jelzett, kopottas állapotban, m: 3 cm + Tihanyi falikép, kopottas állapotban d: 19,5 cm
11443.

Rufpreis:
1 200 HUF

Távol-keleti sárkány-figurás lakkdoboz, 9,5x13x6,5 cm
11444.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

3 db régi alpakka edény borbélyműhelyből, 2 db jelzett, kopottas állapotban m: 10,5 cm, 12 cm, 15,5 cm
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa és fém elemekből álló kávédaráló, kis kopásnyomokkal, a fán két repedéssel, 25×14×14 cm
11446.

Rufpreis:
2 800 HUF

Réz mozsár törő nélkül, kopásokkal, horpadással, m: 13,5 cm d: 15,5 cm
11447.

Rufpreis:
2 800 HUF

Talpas réz-alpakka kínáló madarakkal, kis patinával, kopásokkal, az egyik madár mozog, m: 14,5 cm, d: 26 cm
11448.

Rufpreis:
2 000 HUF
23

3 db-os szerszám tétel, közte kézifúró és cigányfúró, rozsdás állapotban, 36x13,5 cm, h: 14 cm, 25 cm
11449.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db fém tányér + 1 db fém kaspó + 2 db asztali dísztárgy, kopottas állapotban, tányér d: 12,5 cm, 17,5 cm, kaspó m: 5,5 cm, d: 10,5 cm, dísztárgyak m: 12 cm, 9 cm
11450.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

4 db üveg mécses, új állapotban, bontatlan dobozzal 10 cm
11451.

Rufpreis:
2 000 HUF

5 db polcdíszítő terítő, enyhén koszos, kopottas állapotban, 10x96 cm
11452.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF