Flohmarkt Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2182254
11441
373
Flea Market
2 db elektromos és 1 db kézi borotva, nem kipróbáltak, egyik tokban van
2182279
11442
373
Flea Market
6 személyes pálinkás készlet, fém-üveg tartóval és műanyag poharakkal, használt állapotban m: 17 cm 2182208
11443
373
Flea Market
Kagylóból készült hajó "B.Kenese" felirattal 8x6,5 cm + Aquincumi porcelán kispohár, kézzel festett, jelzett, kopottas állapotban, m: 3 cm + Tihanyi falikép, kopottas állapotban d: 19,5 cm
2178166
11444
373
Flea Market
Távol-keleti sárkány-figurás lakkdoboz, 9,5x13x6,5 cm 2180856
11445
373
Flea Market
3 db régi alpakka edény borbélyműhelyből, 2 db jelzett, kopottas állapotban m: 10,5 cm, 12 cm, 15,5 cm 2180558
11446
373
Flea Market
Fa és fém elemekből álló kávédaráló, kis kopásnyomokkal, a fán két repedéssel, 25×14×14 cm 2179655
11447
373
Flea Market
Réz mozsár törő nélkül, kopásokkal, horpadással, m: 13,5 cm d: 15,5 cm 2179661
11448
373
Flea Market
Talpas réz-alpakka kínáló madarakkal, kis patinával, kopásokkal, az egyik madár mozog, m: 14,5 cm, d: 26 cm 2182687
11449
373
Flea Market
3 db-os szerszám tétel, közte kézifúró és cigányfúró, rozsdás állapotban, 36x13,5 cm, h: 14 cm, 25 cm
2182709
11450
373
Flea Market
2 db fém tányér + 1 db fém kaspó + 2 db asztali dísztárgy, kopottas állapotban, tányér d: 12,5 cm, 17,5 cm, kaspó m: 5,5 cm, d: 10,5 cm, dísztárgyak m: 12 cm, 9 cm 2180228
11451
373
Flea Market
4 db üveg mécses, új állapotban, bontatlan dobozzal 10 cm 2179361
11452
373
Flea Market
5 db polcdíszítő terítő, enyhén koszos, kopottas állapotban, 10x96 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF