Flohmarkt Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2177610
11504
373
Flea Market
cca 1930-40 régi lyukasztó, Studium, made in Hungary felirattal, kopott + régi tűzőgép, rozsdás 2177529
11505
373
Flea Market
1900 körüli utazóláda zárjai, 1 db kulcs, nem zár 2177592
11506
373
Flea Market
2 db matyó hímzés, d:24 cm + 1 db golein, 17,5x17,5 cm 2178147
11507
373
Flea Market
Kisméretű régi fém üllő, Kühne felirattal, kopott, m: 5,5 cm 2178677
11508
373
Flea Market
Pénisz alakú fa pipa, h: 20 cm 2182908
11509
373
Flea Market
Lampart régi petróleumlámpa, fém-üveg testtel, jelzett, kis csorbával m: 24 cm 2182827
11510
373
Flea Market
Alpakka lapos tál, szép állapotban, d: 24,5 cm 2177255
11511
373
Flea Market
"Rendel: Hétfő-Szerda, Kedd-Csütörtök Du. 4-6-ig", zománcozott fém tábla, 10x30 cm 2178308
11512
373
Flea Market
Régi kulcsok, 20 db, h: 19 cm és 2,5 cm közötti méretben 2179474
11513
373
Flea Market
2 db réz súly, felirat és jelzés nélkül, m: 4 és 5 cm 2177991
11514
373
Flea Market
Bizsu tétel dobozban, fülbevalókkal és nyaklánccal, cserélhető függőkkel, nagyrészt aranyozottak, némelyik színes kővel, 2 pár fülbevaló és egy függő hiányzik, 15,5x13x4,5 cm 2176288
11515
373
Flea Market
Régi magyar rmotoros rendszám, apró kopásnyomokkal Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF