Flohmarkt

Zahl der Lose: 263

Playboyos rotring és toll tétel, eredeti tokban, jó állapotban, de nem fog/üres h:13 cm
11576.

Rufpreis:
1 200 HUF

Japán Sport Glass 3x25 m/m színházi látcső, kissé kopottas állapotban, karcolásokkal, 7x11 cm
11577.

Rufpreis:
1 600 HUF

7 db-os bőr karkötő tétel, némelyik állítható mérettel, egyik karkötőn a dísz patinás
11578.

Rufpreis:
2 000 HUF

Playboyos műbőr pénztárca, kulcstartókkal, apró sérülésekkel 10x11 cm
11579.

Rufpreis:
1 200 HUF

Keleties motívumú festett fa ékszerdoboz, kopásokkal, tükrös berakással 11x15x4,5
11580.

Rufpreis:
1 200 HUF

Régi fém boxer, kopásnyomokkal
11581.

Rufpreis:
1 200 HUF
14

Kugler Henrik Gerbaud fa doboz, 10,5x16x5 cm
11582.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kohinoor cipőápolós fém doboz, Fény cipőpaszta fém doboz,  Csillag cipőkrémes fém doboz, Nivea Creme fém doboz, kopottas állapotban, d: 6,5 cm (2x), 7,5 cm (2x)
11583.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zománcozott kézi, fehér, gyertyatartó, enyhén kopottas állapotban 14x17,5 cm, m: 5 cm
11584.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kígyóbőr tárca, jó állapotban, kopásokkal 8,5x12,5 cm
11585.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hacker és Társa alpakka kiöntő, alján jelzett, m: 7,5 cm
11586.

Rufpreis:
1 200 HUF

Elefánt mintás csont nyaklánc 60 cm
11587.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF