Flohmarkt Zahl der Lose: 263
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2177987
11576
373
Flea Market
Playboyos rotring és toll tétel, eredeti tokban, jó állapotban, de nem fog/üres h:13 cm
2177981
11577
373
Flea Market
Japán Sport Glass 3x25 m/m színházi látcső, kissé kopottas állapotban, karcolásokkal, 7x11 cm 2177977
11578
373
Flea Market
7 db-os bőr karkötő tétel, némelyik állítható mérettel, egyik karkötőn a dísz patinás
2177969
11579
373
Flea Market
Playboyos műbőr pénztárca, kulcstartókkal, apró sérülésekkel 10x11 cm
2177963
11580
373
Flea Market
Keleties motívumú festett fa ékszerdoboz, kopásokkal, tükrös berakással 11x15x4,5
2176291
11581
373
Flea Market
Régi fém boxer, kopásnyomokkal 2182232
11582
373
Flea Market
Kugler Henrik Gerbaud fa doboz, 10,5x16x5 cm 2182461
11583
373
Flea Market
Kohinoor cipőápolós fém doboz, Fény cipőpaszta fém doboz, Csillag cipőkrémes fém doboz, Nivea Creme fém doboz, kopottas állapotban, d: 6,5 cm (2x), 7,5 cm (2x) 2180867
11584
373
Flea Market
Zománcozott kézi, fehér, gyertyatartó, enyhén kopottas állapotban 14x17,5 cm, m: 5 cm 2158579
11585
373
Flea Market
Kígyóbőr tárca, jó állapotban, kopásokkal 8,5x12,5 cm
2179695
11586
373
Flea Market
Hacker és Társa alpakka kiöntő, alján jelzett, m: 7,5 cm
2165673
11587
373
Flea Market
Elefánt mintás csont nyaklánc 60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF