Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2078578
10240
367
40000
Rozs János (1901-1987): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm 1949611
10241
367
Rujda jelzéssel: Kunyhó, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 30,5×43 cm
1834628
10242
367
15000
2130010
10243
367
Sassy jelzéssel: Férfi portré. Pasztell, papír, szakadással, ragasztóval, 46,5x35 cm
1940669
10244
367
11000
Say Kornél (?-?): Nikotex reklám karikatúrák (3 db). Tus-akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 12×10-10-18 cm
2125897
10245
367
Scheiber jelzéssel: Vitorlások. Akvarell, papír, sérült, keretben, 59x41 2126732
10246
367
Scheiber jelzéssel: Kompozíció hölgy arcképével. Vegyes technika, papír, kartonra ragasztva, hátoldala foltos. 59,5×40 cm 2131088
10247
367
Scheiber jelzéssel: Kalapos hölgy. Akvarell, tempera, papír, kis szakadással, 61x43,5 cm 2128082
10248
367
Somlai Gyula (1913 - 1945): Kertkapu, Rézkarc, papír. Jelzett. 15x10 cm Üvegezett keretben.
2126111
10249
367
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Nádas II. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, paszpartu hátoldalán a művész bélyegzőjével, 34,5x45 cm 2126107
10250
367
8500
2126098
10251
367
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Vár. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán a művész bélyegzőjével, 53x36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF