Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2100721
10300
367
Tóth jelzéssel: Circus. Tempera, papír, 34×25,5 cm
1586513
10301
367
cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm
2125849
10302
367
Turmayer jelzéssel: Napfényes udvar. Olaj, vászon, foltos, 35x25
2126696
10303
367
Rákosi Uitz János (1887-?): Enteriőr. Rézkarc, papír, enyhén foltos, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
1394482
10304
367
1394478
10305
367
Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm 2131063
10306
367
Újházy jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 30x40 cm
2130029
10307
367
Vadász jelzéssel: Folyóparti táj. Akvarell, papír, 30,5x43 cm 2128609
10308
367
Varga József Zsolt (1974-): Várakozás napnyugtakor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm
2127983
10309
367
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Malév gép Buda fölött. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban (halvány Malév Hungarian Airlines felirattal). 28,5x20 cm 2127198
10310
367
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré. Rézkarc, papír, jelzett.15x11 cm
2127199
10311
367
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Férfi akt vázlat. Ceruza, papír, jelzett. 24x13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF