Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 410

Tóth jelzéssel: Circus. Tempera, papír, 34×25,5 cm
10300.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1910 TT jelzéssel: Az ifjak álma. Tus, papír, üvegezett keretben, 17×11 cm
10301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Turmayer jelzéssel: Napfényes udvar. Olaj, vászon, foltos, 35x25
10302.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rákosi Uitz János (1887-?): Enteriőr. Rézkarc, papír, enyhén foltos, jelzett, üvegezett keretben, 12×10 cm
10303.

Rufpreis:
2 000 HUF

10304.

Rufpreis:
12 000 HUF

Uitz Béla (1887-1972): Vörös katonák előre! Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
10305.

Rufpreis:
12 000 HUF

Újházy jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton, sérült, keretben, 30x40 cm
10306.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Vadász jelzéssel: Folyóparti táj. Akvarell, papír, 30,5x43 cm
10307.

Rufpreis:
6 000 HUF

Varga József Zsolt (1974-): Várakozás napnyugtakor. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm
10308.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Malév gép Buda fölött. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban (halvány Malév Hungarian Airlines felirattal). 28,5x20 cm
10309.

Rufpreis:
4 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Portré. Rézkarc, papír, jelzett.15x11 cm
10310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Férfi akt vázlat. Ceruza, papír, jelzett. 24x13 cm
10311.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF