Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 410
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2126211
10252
367
Somogyi János (angyalföldi) (1928-2010): Teliholdas este. Olaj, farost, 50x70 cm
2126193
10253
367
24000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Tél. Olaj, farost, jelzett, datált (85), keretben, 60×80 cm
2045845
10254
367
48000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Festők virága. Olaj, farost, jelzett, keretben, 80×60 cm
2039518
10255
367
1992 Otto Spalinger (1935-) svájci grafikus kiállítási plakátja, színes szitanyomat, papír, jelzett, 59x31 cm. 2129971
10256
367
K. Spányi jelzéssel: Tanya. Olaj, fa, 47,5x64 cm 2125908
10257
367
Deák István jelzéssel: Falusi asszonyok. Olaj, vászon, fa keretben, 60x50
2125067
10258
367
Sostarics Lajos (1896-1968): Kiscelli kastély. Akvarell, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 23,5×18,5 cm 2017709
10259
367
1847239
10260
367
60000
1933140
10261
367
28000
2018127
10262
367
13000
1933220
10263
367
Szabó György (1927-2017): Virágcsendélet órával. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 39×23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF