https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 168
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2097180
15096
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Kós Károly: Tájak, falvak, hagyományok. Bukarest, 1976, Kriterion. Fekete-fehér fotókkal, szövegközti ábrákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói foltos papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2097182
15097
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Korniss Péter - Lázár István: Magyarország. Bp., 1996, Officina Nova-Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097193
15098
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabóky Zsolt-Gulay István: Im Herzen von Budapest/In the heart of Budapest. Bp., én., Kossuth. Német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2097200
15099
365
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Biathová, Katarína: Gotické tabuľové maľby na Orave. Bratislava/Pozsony-Dolný Kubín/Alsókubin, 1974, Pallas-Oravská Galéria. Szlovák nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2064045
15100
365
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Magyarország vármegyéi és városai. Nógrád vármegye. Bp., 1988, Dovin Művészeti Kft. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban. 2010269
15101
365
0
1200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Breuninger, E(duard): Bilder aus Schwaben Gauen. Stuttgart, 1909, Chr. Scheufele. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, a gerincen kis sérüléssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2010175
15102
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Garami László-Kurunczi Margit-Tóth Ágnes: Varázslatos Magyarország. Bp., 2003, Viva Media-Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2009125
15103
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Szabó Győző: Supertravel. Bp.,2009, Athenaeum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. CD-melléklettel.
Das Lot is nicht erreichbar
2047990
15104
365
0
800
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Franz-Josef Krücker-Jürgen Lotz-Wolfgang Veit: A világ természeti csodái és kultúrkincsei. Délkelet-Ázsia és Ausztrália. Az UNESCO világöröksége. Pécs,1999,Alexandra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2010264
15105
365
0
2200
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Maria Antonia Sironi Diemberger: Tibet: A világ teteje múlt és jelen között. Fordította: Balogh Dániel. Bp.,1999, GABO. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2014526
15106
365
0
2000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Sven Hedin: Utazásai Perzsia sivatagjain keresztül. Fordította: Zigány Árpád. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 554 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott gerinccel, az utolsó lapon hiánnyal, de a szöveget nem érinti, 6-10. oldal között 3 kijáró lappal.
Das Lot is nicht erreichbar
2012983
15107
365
0
1000
Books: Travelling, Local History
Kunstobjekte & Papier
1
Budapest enciklopédia. Szerk.: Tóth Endréné. Bp., 1970, Corvina. Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse