Dr. Kubassek János (szerk.): Érdi krónika. Érd természeti képe, múltja és lakói. Érd, 2000, Érd város Önkormányzata. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Röptében a nagyvilág körül füzet: 1-2.,4-14. füzet. A világ kiváló városainak, tájainak és műalkotásainak fénykép-gyűjteménye. Szerk.: Timár Szaniszló. Berlin-London-Párizs, é.n., The Werner Company Chicago. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Papírkötésekben, változó állapotban, közte rossz állapotú is, az 1. füzet borítója elvált és ketté szakadt, 6-7. füzet kissé sérült, foltos, a 11. füzet, foltos, szétesik, a 12. füzet foltos, szakadozott, a 13-14. füzet foltos, a lapok összeragadtak, dohos.
Colin Baxter: Scotland. New York,2002,Barnes&Nobles. Angol nyelven. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Paris. Notizen von Karl Scheffler. Leipzig, 1925, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. + Jean de La Monneraye-Auguste Dupouy-Roger Armand Weigert: Visages de L'Ile de France. Paris. Collection "Provinciales." Paris,1946,Horizons de France. Francia nyelven. Kiadói kopott papírkötés.
Dr. Kicsi Sándor: Erdélyi utakon. Nagyváradtól Hargitáig 1. kötet. Szacsvay Imre fotóival. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóval.