Il Castello Estense di Ferrara illustrato nelle antiche stampe. Edito per il seicentesimo anninversario 1385-1985. Ferrara, 1985, La Cisterna Antiquariato, 8 p.+XIV t. Olasz nyelven. Kiadói egészvászon mappában, a mappán kis folttal. / In linen-folder, in Italian language.
Friedrich J. Pajeken: Bob, a hódvadász kalandjai. Rónay Mária fordítása. Johannes Gehrts rajzaival. Bp.,1942, Nova Irodalmi Intézet. Átkötött félvászon-kötés.
Adalékok a Lipótváros történetéhez I. kötet. Szerk.: Farkaslaky Erzsébet, Ráday Mihály. Bp., 1988, Budapesti Városvédő Egyesület, 551+2 p. Kiadói papírkötés.
Balla Antal: Budapest szerepe Magyarország történetében. Statisztikai közlemények. 77. kötet 2. sz. Bp.,(1938), Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 178 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, kissé gyűrött elülső borítóval.
Évszázadokon át - Tolna megye történetének olvasókönyve 3. Szerk.: K. Balog János. Bp., 1990, Tolna Megyei Levéltár,(Dunaújvárosi Nyomda Kft.-ny.), 630 p. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadó papír védőborítóval. Megjelent 1300 példányban.