Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

Benkő Imre: Acélváros. Fotóesszé. Ózd. 1987-1995. Steel Town. Photo Essay. Bp., én., Pelikán. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
15060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., é. n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szombathy Viktor: Száll a rege várról várra. Szlovákiai vármondák. Pozsony-Bp., 1982., Madách-Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15062.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pentele ezer éve. Szerk.: Szabó Tamás, Szabó Szilvia, Szabó Zsolt Róbert. Dunaújváros, 2008., Penteléért Alapítvány. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. Az egyik szerkesztő által dedikált.
15063.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tobias Hauser: Magisches Cuba. München,2001., Bruckmann. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15064.

Rufpreis:
800 HUF

Tészabó Júlia-Török Róbert-Demjén Bence: "A babatündérhez." A budapesti játékkereskedelem története. Kiállítási katalógus. Bp., 2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15065.

Rufpreis:
2 800 HUF

Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Führer Guilmin: Paris in vier Tagen. Versailles. Párizs, é. n., Guilmin - LEconte. Térképmellékletekkel. Papírkötésben, jó állapotban.
15067.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Ford.: Ifj. Gaal Mózes. Bp., én. ,Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
15068.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Zsuzsanna: Szádalmás a történelem forgatagában. Obecny urad Jablonov. 2006. Csak 500 pld! Kiadói papírkötésben. 172 p + fényképek
15069.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

15070.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gerő László: A budai várnegyed. Dobos Lajos fotóival. Bp.,1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15071.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF