15068.
Beendet 364. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Ford.: Ifj. Gaal Mózes. Bp., én. ,Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.