Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 184

15036.

Rufpreis:
3 000 HUF

Emil Ludwig: A Nilus Egyiptomban. Ford.: Déry Tibor. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben.
15037.

Rufpreis:
1 000 HUF

Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp., (1929), Szent István-Társulat. Negyedik, bővített kiadás. Fekete-fehér szövegközti fotókkal, és egy térképpel illusztrálva. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15038.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jakucs László-Kessler Hubert: A barlangok világa. (Barlangjárók zsebkönyve.) Bp., 1962., Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
15039.

Rufpreis:
1 800 HUF

15040.

Rufpreis:
2 000 HUF

Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai Dél-Afrikában. Bp., é.n. Eisler G. Festett egészvászon kötésben, laza, szétváló fűzéssel
15041.

Rufpreis:
800 HUF
13

15042.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Die Zugspitze un ihjre Umgebung. Herausgegeben von der Zugspitzbahn A.G., Reutte, Tirol. Reutte, én., Zugspitzbahn. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésben.
15043.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db könyv-Szijj János: A csurgói dombság gazdaság és településföldrajza. Kaposvár, Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály R.Gimnázium.  Kiadói papírkötés, jó állapotban + Dr. Bene Kálmán: Az élőszó termései. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15044.

Rufpreis:
2 000 HUF

Preisich Gábor: Budapest Városépítésének története 1919-1969. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval. A szerző által dedikált példány!
15045.

Rufpreis:
1 400 HUF

15046.

Rufpreis:
1 000 HUF

15047.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF