15040.
Beendet 364. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Demeter Géza: Kalandos utazás Abessziniában. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.