Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2098405
10242
363
Undi Mariska (1877-1959): Lány a kerítésnél. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett hibás keretben, 37×26 cm 2048859
10243
363
V.S. jelzéssel: Ebédidő 1863. Tus, papír, 8,5×15 cm 2098489
10244
363
11000
Varga jelzéssel: Vízparti táj. Olaj, vászon (foltos), keretben, 38×49 cm
2050985
10245
363
Varga jelzéssel: Pecázó. Olaj, vászon-karton, üvegezett keretben, 33×47 cm 2098874
10246
363
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal (Tichy Kálmánnak), 15×15 cm 2099052
10247
363
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Golgota. Fametszet, hártyapapír, jelzett a dúcon, 39×29 cm 2098233
10248
363
11000
Vasvári Wertheimer Sándor (?-?): Juhászok az tábortűznél. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm
2094277
10249
363
11000
Váli jelzéssel: Kompozíció. Olaj, vászon, foltos, 70×50 m 2077248
10250
363
Vén Zoltán (1941-): Én már látom. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15×9 cm 2094038
10251
363
Weintrager Adolf (1927-1987): Falusi házak. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 38×59 cm 2100616
10252
363
Würtz Ádám (1927-1994): Tiszapart. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 16×38,5 cm 2098640
10253
363
Zádor István (1882-1963): Jászsági szélmalmok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF