Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2065747
10230
363
Thormáné jelzéssel: Virágok a mezőn. Akvarell, papír, 42×29 cm 2098975
10231
363
11000
Tichy Kálmán (1888-1968): Asztali csendélet. Akvarell, papír, jelzett, 25×33 cm 2098918
10232
363
Tichy Kálmán (1888-1968): Friss hó Budán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×18 cm 2098764
10233
363
Tichy Kálmán (1888-1968): Kis bástya Bártfán. Rézkarc, papír, jelzett, 25×19 cm 2098787
10234
363
Tichy Kálmán (1888-1968): Ódon udvar Budán. Rézkarc, papír, jelzett, 26×18 cm 2085546
10235
363
Bartl jelzéssel: Lótusz vagy meditáció. Olaj, vászon. 40x60 cm
2100721
10236
363
11000
Tóth jelzéssel: Circus. Tempera, papír, 34×25,5 cm
1981390
10237
363
Tóth jelzéssel: Téli táj szélmalommal. Olaj, farost, keretben, 44×60 cm
2082553
10238
363
Turi Jobbágy József (?-?): Ülő asszony a verandán. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×29 cm 2099243
10239
363
Turmayer jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 24×19 cm 2094147
10240
363
Udvary jelzéssel: Imádkozó asszony (tanulmány). Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×22 cm
1937710
10241
363
60000
Uitz Béla (1887-1972): Gyári munkások. Vegyes technika, papír, jelzett, 40×49 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF