Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2099037
10217
363
Gy. Szabó Béla (1905-1985): Golgota. Fametszet, hártyapapír, jelzett, 44×30 cm 1607209
10218
363
2082609
10219
363
Szántó Piroska (1913-1998): Idős asszony portréja. Tus, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×20 cm 2080875
10220
363
Szász Endre (1927-2003) saját kezű tollrajza és aláírása a Budapesti Tavaszi Fesztivál borítékján az általa tervezett bélyeggel, alkalmi bélyegzéssel 1958242
10221
363
28000
2082322
10222
363
Szervánszky Jenő (1906-2005): Közeledő gőzös (Útkanyar). Olaj, farost, jelzett, keretben, 44×55 cm
2093806
10223
363
Szikora jelzéssel: Téglatestek, Szén, papír, 29×43 cm
2084253
10224
363
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): A mérgezett alma. Akvarell-ceruza, jelzett, 20,5×14,5 cm
2069644
10225
363
46000
Szinte Gábor (1928-2012): Szörföző. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
2083691
10227
363
Szőnyi István (1894-1960): Gyártelep. Rézkarc, papír, jelzett, 16×21 cm 2042461
10228
363
Szunyoghy András (1946- ): Dr. Münnich Ferenc a spanyol polgárháborúban. Rézkarc, papír, jelzett, 29×39 cm 2093988
10229
363
50000
Tarcsfalvi Albert (?-?): Dr. Májay Ferenc (Marosvásárhely polgármestere 1940-1944). Olaj, vászon, jelzett, keretben, 54×46 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF