Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2077516
10181
363
Poll jelzéssel: Libák. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 34×44 cm
2030923
10182
363
22000
Poll jelzéssel: Erdőrészlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 46×30 cm
2098661
10183
363
Prihoda István (1891-1956): Klebelsberg Kuno. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 21×14,5 cm 2093990
10184
363
Prihoda István (1891-1956):Puttók. Színezett rézkarc, papír, foltos, jelzett, 13×17,5 cm
2012619
10185
363
Prihoda István (1891-1956): Mulatság; Színezett rézkarc, szignált keretben 23x31 cm Üvegezett keretben
2076140
10186
363
Prónai jelzéssel: Utcarészlet. Olaj, karton, keretben, 30×42 cm
2062563
10187
363
Rácz András (1926-2013) : Torony. Akvarell, papír, jelzett (R), 40×29 cm
2062572
10188
363
Rácz András (1926-2013): Vízparton. Tus, papír, jelzett (R), szakadással, 38×24 cm
2049664
10189
363
Remetey jelzéssel: Furcsa út. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×48 cm 1996296
10190
363
24000
Rosie Rey (?-?): Absztrakt, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33×26,5 cm
2026157
10191
363
38000
Révfy István: (?-?): Rákoscsabai utcarészlet. Olaj, karton, jelzett, újszerű keretben, 50×60 cm
2078578
10192
363
40000
Rozs János (1901-1987): Tere-fere. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 60×80 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF