Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 302
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2098246
10156
363
Nagy Endre (?-): Parasztház. Olaj, farost, keretben, 54×77 cm 2095171
10157
363
11000
Nádas Alexandra (1974-): Lét-szeletek I. Vegyes technika, farost, jelzett, 90×35 cm 2049046
10158
363
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Akt. Akvarell, papír, jelzett, 41×29 cm
2049056
10159
363
Cs. Németh Miklós (1934-2012): Házak. Akvarell, papír, jelzett, 29×41 cm 2048834
10160
363
Cs. Németh Miklós (1934-2012): John Lennon. Akvarell, papír, jelzett, 27×24 cm
2098813
10161
363
Olgyai Viktor (1870-1929): Erdőrészlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 25×35 cm 2100641
10162
363
36000
Ország Lili (1926-1978): Ördögöcskék. Színes filctoll, papír, hagyatéki bélyegzővel, eredetiséget igazoló írással (Vasilescu-gyűjtemény) 19×27 cm 2036260
10163
363
22000
Orvos András (1939-): Börzsöny. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×50 cm 2082567
10164
363
Osváth Miklós (1935-): Szamosi nyár. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 37×53 cm
2095725
10165
363
P.Pe jelzéssel: Sárga ház. Olaj, vászon, 40×50 cm 2066280
10166
363
Papp jelzéssel: Színes város.Olaj, farost, keretben, 60×80 cm 2099327
10168
363
Parádi Katalin (1970-): Divatterv. Vegyes technika, papír, jelzett, felcsavarva, 42×60 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF